Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

isDosyalar/2019/01/22/haberler_izhP.jpg
KONSER BİLETİ KAZANDILAR

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, aylık gençlik dergisi Teneffüs ‘ün ödüllü bulmacasını çözüp hediye kazanan gençleri belediyede ağırladı.

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,   Teneffüs dergisinden konser bileti kazanan öğrencileri belediyede misafir ederek, biletlerini takdim etti.  Çekmeköy Belediyesi’nin tarih, genel kültür, edebiyat, spor, teknoloji, sanat ve güncel konulardan oluşan dopdolu içerikle hazırladığı ve ilçedeki liselerde dağıttığı aylık gençlik dergisi Teneffüs hediye vermeye devam ediyor. Ödüllü bulmacayı çözüp, şifresini yollayanlar arasından seçilenler, kitap, sinema, tiyatro, konser bileti gibi hediyeler kazanıyorlar.  

 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,  Ocak sayısında Şiddete Hayır şifresini çözerek gönderen ve kura sonucu ödül kazanan beş öğrenciyi okul müdürleri ile birlikte belediyede misafir etti. Gençlerle sohbet eden Başkan Poyraz, ”Bizi gençlerle buluşturan dergimizde bugüne kadar kitap, sinema bileti verdik. Bu ayki hediyemiz Mustafa Sandal’ın Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konseri için çift kişilik biletti. Dergimiz gibi hediyelerimizi de güncel tutacağız. Gençler bizi takip etmeye devam etsin,” dedi.