Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girin :
 
x
Seri Nokta Başvuru
Seri Nokta Başvuru Sorgulama

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ

isDosyalar/2019/01/31/web-sitelerimiz_zJQM.jpg
Web Sitelerimiz

 

 

Çekmeköy Kent Konseyi

 Kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, hesap sorma ve hesap verme, katılım, yönetişim ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmeye çalışan kent konseylerinin çalışma usul ve esaslarını düzenlemektir.

Adresi: www.cekmekoykentkonseyi.org

 

 

Çekmeköy Çocuk

 Çekmeköylü çocukların sanal bilgi ve oyun parkı. Eğlenceli bilmeceler,çocuk şarkıları, fıkralar daha neler neler......

Adresi : www.cekmekoycocuk.com

 

Çekmeköy 2023

 Aralık 2014 tarihinden itibaren aylık olarak çıkan  dergimizi bir “yaşam kültürü dergisi” olarak tanımladık. İki kapağın arasına sığdırmaya çalıştığımız siyaset, kültür, mizah, haber, spor, sanat, tarih ve çok özel yemek tariflerimizle evlerinize, iş yerlerinize, kısacası kalplerinize misafir olmayı hedefledik.

Adresi: www.cekmekoy2023.com

Şeffaf Mutfak

 "Şeffaf Mutfak" projesi Çekmeköy ilçesinde gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde hijyen, gıda güvenliği ve sürdürülebilir uygulamalar konusunda bilinç artırarak, onların fark yaratmalarını sağlayacak çözüm yolları sunarken aynı zamanda tüketicilerin de gıda güvenliği konusundaki endişelerini gidermeyi hedefleyen bir farkındalık ve iyileştirme hareketidir.
Çekmeköy Belediyesi ve Sealed Air´in iş birimi Diversey Care iş birliği ile hayata geçirilen proje kapsamında; her işletmenin kendi özel durumlarını göz önüne alarak yapılan değerlendirmeler sonucunda başarılı bulunan işletmeler, Şeffaf Mutfak sertifikasını taşımaya hak kazanacaktır.

Adresi: www.seffafmutfak.com

Kardeş Aile Derneği

Kardeş Aile Projesi ile Çekmeköy'ümüzde açlık sınırında  yaşam mücadelesi veren ailelerimizi, yardımsever ailelerimizle  buluşturmayı amaçlıyoruz.

Adresi: http://kardesailedernegi.org/

İcat Makinesi

Teknolojinin bireyler arasında hızla yayıldığı, yenilenme ve geliştirme süreçlerinin kısaldığı günümüzde, yenilikçi projelerin üretilmesi, genç neslin bilime olan ilgilerinin arttırılması, teknolojik yükselişin devamlılığı için uluslararası gereklilikler arasında gösterilmektedir.

Çekmeköy Belediyesi, ülke vizyonuna uygun ve ilçemizin etkinliğinin arttırılması amaçları ile uluslararası lise düzeyi etkileşimin arttırılacağı ve süreklilik halinde yinelenen bir Bilim Olimpiyatı organize etmektedir.

Adresi:
http://icatmakinesi.com
 

İhanet ve Direniş

Çekmeköy Uluslararası Kısa Film Yarışmasının amacı, 15 Temmuz gecesi yaşanan bu ihanete karşı gösterilen binlerce ayrı direniş hikâyesini ve direniş ruhunu, hazırlanacak kısa filmlerle kayıt altına alarak kalıcı hale getirmektir

Adresi: http://tr.ihanetvedirenis.com

 

Teneffüs Dergi

Çekmeköy Teneffüs dergisi gençlerin eğlenerek öğrendiği, geçmişi, bu günü ve geleceği keşfettiği bir dünya sunmaktadır.  

Adresi: http://dergiteneffus.com